مجله آلامتو

newsصبح امروز حکم اعدام عامل شهادت سرباز نیروی انتظامی در حالی در مشهد مقدس به اجرا در آمد که قاتل چند ثانیه پس از اجرای حکم و درحالی که بر بالای دار در حال جان دادن بود با فریاد رضایت خانواده مقتول از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

پیش از اجرای حکم اعدام نماینده دادستانی مستقر در محل اجرا دستور اعدام را در جمع حاضران اعلام کرد که به شرح ذیل است:

به استحضار مردم شریف مشهد می‌رساند: در تاریخ 17/9/1391 ساعت 20 مأموران مستقر در محل نهر گناباد با توجه به رفتار مشکوک سرنشینان اتومبیل پراید به آنها مشکوک شده و سپس دستور توقف را صادر می‌کنند، که در این راستا سرنشینان بلافاصله شروع به فرار می‌کنند که سرباز وظیفه بنام بابک شکفته به تعقیب می‌پردازد و لذا متهم وحید زارع در حین دستگیری با چاقویی که همراه داشته ضربه‌ای به سینه سرباز زده و وی را به شهادت می‌رساند.

در ادامه این حکم آمده است: همچنین متهم به سرباز دیگری نیز حمله‌ور شده و وی را از ناحیه دست مجروح می‌کند ولی در عین حال توسط ماموران انتظامی دستگیر می‌شود.

همچنین مقداری مواد روان‌گردان، یک قبضه چاقو، یک عدد ساطور و یک عدد اسپری اشک‌آور از وی کشف و از تحقیقاتی که از وی به عمل آمده به جرم خود اعتراف کرده است.

وی توسط دادگاه کیفری استان خراسان رضوی به قصاص نفس و حبس محکوم و سپس حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید و رئیس قوه قضائیه اجازه قصاص را صادر می‌کند.

گفتنی است، پس از قرائت این حکم اجرای اعدام آغاز شد درحالی که چند ثانیه پس از اجرای این حکم قاتل از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و به بیرون از صحنه اعدام هدایت شد.

news2

news3

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید