مجله آلامتو

حادثه و اتفاق در هر قسمت از فيلم بتمن جزئي جدا ناشدني است قسمت جديد فيلم پرمخاطب بتمن در حالي بر روي صحنه سينماهاي دنيا رفت كه نسخه قبلي آن به دليل خودشي بازيگر نقش جـوكر در ابهام بود و اما در قسمت جديد آن اتفاقي دردناك رخ داد . در ساعت 30 دقیقه بامداد روز جمعه، زمانی که مردم شهر آئورورا ایالت کلورادو در حال تماشای فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» (The Dark Knight Rises) بودند، جوان 24 ساله نقابدار و مسلح از درب خروج سینما وارد سال شد و با به تیر بستن تماشاگران، 14 تن از آن ها را به قتل رساند و 50 تن هم زخمی شدند.

هولمز در سی امین دقیقه فیلم وارد سالن شده و به تیراندازی پرداخته است . براساس گفته های پلیس، در بین کشته شدگان بچه ایی شش ساله نیز بوده است. نوزادی سه ماهه هم مجروح شده است. هولمز را در پارکینگ سینما در حالی دستگیر کردند که در دستش اسلحه، چاقو و دو هفت تیر بوده است. او همچنین به پلس گفته که در خانه اش مواد منفجره نگه داری می کند، که باعث شد تمام محوطه خانه این قاتل تخلیه شود.

رئیس پلیس دِنور گفت: گفته شده که یک دستگاه انفجاری نیز در محل بوده که در هنگام بروز حادثه به چند نفر در ساختمان آسیب وارد کرده است.

پلیس محلی واقع در محل اذعان داشت: به یکباره، ما شاهد چند شلیک بودیم و همه آدمها با جیغ و داد از سینما بیرون مي رفتند ، شاهدان فکر نمی کرده اند که این شلیکها واقعی باشد و برای چند ثانیه حس کرده اند که صدا برای فیلم می باشد. قاتل به آرامی از پله های سالن سینما پایین می آمد و مقتولین خود را به طور شانسي و اختياري به قتل می رساند.

از فرانسه نیز گزارش می رسد که در پی این حادثه، سینماهای فرانسه از اکران این فیلم جلوگیری کرده و اکران را کنسل کرده اند و هرگونه مصاحبه با عوامل و کارگردان را لغو کرده اند. زنی که خود را مادر هولمز معرفی کرده به شبکه ABC آمریکا گفت: شما فرد درستكاري را دستگیر کرده اید پسرم دانشجوي با اخلاق و آرامي بوده است و مطمئن هستم از اون اين كارها برنميآيد. من او را بزرگ كرده ام و رفتار و درون او را از هركسي بهتر ميدانم.

در پی این اتفاق، کمپانی برادران وارنر، کمپانی سازنده «شوالیه تاریکی برمی خیزد» اعلام کرد: ما و تمام عوامل این فیلم عمیقا از این حادثه تکان دهده متاثر شده و صمیمانه با خانواده ها و کسانی که عزیزانشان را در این حمله از دست داده اند همدردی خواهيم كرد.

از آخرين اخبار منتشر شده و اعترافات بيان شده چنين برداشت ميشود كه قاتل به دليل مشاهده تريلر فيلم چنين حركتي را انجام داده است.

 

 

تريلر فيلم بتمن 2012

Flvدانلود با کیفیت بالا و فرمت flv |حجم : 13 مگابایت

 

آلامتو ترجمه و تنظیم : اختصاصی آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید