ADS
ADS

تایید وجود موجودات فرازمینی توسط ناسا!

ناسا وجود حیات فرازمینی را تلویحا تأیید کرد
(3 رای, امتیاز میانگین: 3٫33 از 5)

حیات فرازمینی

شاید بسیاری از افراد بدانند که ناسا در واقع یک سازمان وابسته به ارتش است و قطعاً موارد بسیار محرمانه‌ای دارد که با عموم در میان نمی‌گذارد. اما به نظر می‌رسد اعلام تلویحی وجود شواهد حیات فرازمینی قدمی در مسیر علنی‌کردن وجود این موجودات باشد.

شاید در سال‌های گذشته افراد بسیاری سعی داشتند تا وجود موجودات فرازمینی را اثبات کنند، اما چون ناسا هیچ وقت آن را تأیید و حمایت نکرده است، این افراد کمتر توانسته‌اند تلاش خود را به نتیجه برسانند. اما به تازگی یکی از مقامات ارشد ناسا پرده از این راز چندین ساله برداشته و وجود موجودات فرازمینی را رسما تایید کرده است.

محقق ارشد ناسا به نام آلن استفن می‌گوید:

در طی دهه‌ی آینده مطمئناً شواهد قوی در مورد وجود حیات فرازمینی بدست خواهیم آورد. شواهد قطعی و فیزیکی نیز در ۲۰ تا ۳۰ سال آینده کشف خواهند شد. ما به یافتن پاسخ سؤالی که هزاران سال است ذهن مردم را به خود مشغول کرده است، بسیار نزدیک شده‌ایم.

آن‌چه که از سخنان استفن می‌توان برداشت کرد این است که دولت آمریکا به دلایلی نامعلوم وجود این موجودات را تا به امروز علنی نکرده است و علاوه بر این گفته‌های استفن، مرگ مشکوک ویلیام کوپر که قصد داشت هدف ناسا را شفاف‌سازی کند، به شبهات مردم مبنی بر تلاش دولت آمریکا برای مخفی نگه داشتن این پدیده دامن زده بود.

حال که ناسا وجود حیات فرازمینی را تأیید کرده و آن را حتمی می‌داند، به نظر می‌رسد تلاش افرادی که در دهه‌های گذشته سعی داشتند تا این موضوع را برای عموم علنی کنند، بی‌پایه و اساس نبوده است.

نظر شما چیست؟ چه زمانی شواهد وجود موجودات فرازمینی فاش خواهند شد؟

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

2 دیدگاه

  1. مرتضی میردوست در

    موارد جدید زیادی در مورد نجوم و فضا می دونم که کسی نمی دونه برای مثال نزدیک بی نهایت خلا بیضی شکل داریم

  2. چیزی که موجب مرگ کوپر شد، بیشتر تلاش برای پرده برداری از دروغ بزرگ آمریکا ، در تلاش رسانه ای و هالیوودیش برای قبولاندن وجود مو جودات فضایی بود.
    چیزی که cia ، بعد از لو رفتن فعالیت ها ساخت سفینه و تلاش فراماسونیش در کنترل مغز و تخیل و تفکر شهروندان آمریکاییش ، و نشان دادن و جا انداختن خودش ، بعنوان یک نجات بخش جهان ، وهمراه کردن مردم ، باخودش بود.

نظر خود را بیان کنید