مجله آلامتو

جاستین تیمبرلیک در حال کارکردن روی یک آلبوم جدید است.

این خواننده که به یک بازیگر حرفه ای مبدل شد برای ساخت آهنگهای سومین آلبوم تکنفره خود با دو تهیه کننده مشهور با نامهای تیمبرلند و جیم بینز همکاری می کند.

 

 

جیم به وب سایت دیجیتال اسپای گفت:”وقتی به آمریکا برگشتم قصد دارم در ساخت آلبوم جدید جاستین تیمبرلیک با تیمبرلند همکاری کنم.

“این پروژه تازه آغاز شده و در حال حاضر مراحل اولیه خود را طی می کند . مدتی که من اینجا در انگلستان بودم آنها داشتند روی این پروژه کار می کردند و وقتی که من به آمریکا برگردم احتمالا” آنها ایده ها و طرحهای زیادی برای این آلبوم خواهند داشت”

“از سال ۲۰۰۶ تا به امروز، جاستین تیمبرلیک آلبوم جدیدی منتشر نکرده است و این اولین آلبومی است که قصد دارد منتشر کند . هدف جاستین این نیست که آلبوم جدیدش بهتر از آلبومهای قبلی اش باشد بلکه او ترجیح می دهد که با موسیقی پاپ امروزی رقابت کند.”

او در ادامه حرفهایش گفت:” این روزها همه آهنگها شبیه هم است و هدف او این است که کاری متفاوت و بهتر ارائه دهد و همه تلاشهای او در همین جهت است.”

جاستین در صنعت سینما فعالیتهای زیادی انجام داده است و در فیلمهای موفقی همچون “معلم بد ” و ” شبکه اجتماعی ” هنرنمایی کرده است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

2 دیدگاه

  1. سلام من خیلی شعر های جدید جاستین تیمبرلیک رو دوست دارم اما پیداش نمی کنم میشه برای من بفرستید
    ممنون میشم

نظر خود را بیان کنید