مجله آلامتو

تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی عصر امروز (یکشنبه) از ساعت 17:30 به مصاف کلمبیا رفت که در پایان با نتیجه 2 بر یک شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

شاگردان علی صانعی در ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و در حالی که 4 دقیقه از بازی گذشته بود شوت علی اصغر حسن‌زاده به تیرک دروازه کلمبیا خورد و در ادامه بازیکنان ایران نتوانستند توپ را وارد دروازه کنند. در حالی که اکثر بازی در نمیه اول در اختیار ایران بود، اما واکنش‌های لوزانو، دروازه‌بان کلمبیا اجازه نداد تا ایران در 20 دقیقه ابتدایی توپ را وارد دروازه حریفش کند.

در نیمه دوم نیز بازیکنان ایران صاحب توپ و میدان بودند، اما این تیم کلمبیا بود که با پرتاب دست دروازه‌بانش صاحب موقعیت شد و یفری دیوگئه بازیکن 20 ساله این تیم توانست دروازه ایران را باز کند.

در ادامه بازیکنان ایران که از این گل شوکه شده بودند نتوانستند بازی خود را ارائه دهند و با استرس بازی را دنبال کردند. در ادامه نیز داور مسابقه در حالی که 7 دقیقه و 10 ثانیه به اتمام بازی باقی مانده بود در صحنه‌ای مشکوک مصطفی طیبی را از زمین بازی اخراج کرد.

در همین زمان بازیکنان کلمبیا توانستند بار دیگر توسط کارو در دقیقه 34 به گل برسند.

صانعی پس از این گل تیم را 5 نفره کرد و توانست در دقیقه 35 توسط علی رهنما به گل اول خود دست یابد اما این پایان کار تیم ملی ایران بود و با نتیجه 2 بر یک از کلمبیا شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

قضاوت این دیدار برعهده ایوان شابانوف از روسیه بود.

کلمبیا در مرحله یک‌چهارم به مصاف اوکراین می‌رود.

تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا نیز عنوان سومی را از آن خود کرده بود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید