مجله آلامتو

فال شخصیت شناسی ماه تولد

(8 رای, امتیاز میانگین: 4٫63 از 5)

برای فال ماه تولد گزینه های زیادی در دسترس شماست و به راحتی میتوانید فال ماهانه خود را ببینید. اما گاهی نیاز است که با شخصیت متولدین هر ماه بیشتر آشنا شویم در این قسمت سعی میکنید شخصیت شناسی با توجه به ماه تولد را درج کنیم.

personality

شخصیت و ویژگی های نشانه های زودیاک:

در این مقاله قصد داریم در مورد شخصیت و ویژگی های هر کدام از نشانه های زودیاک صحبت کنیم.

برج حمل:

افرادی که متولد این برج از سال هستند دوست دارند به مکان هایی بروند که سایر افراد علاقه ای به سفر به آن ندارند. این افراد شخصیت کاندید دارند.  متولدین برج حمل از اجتناب رنج نمی برند.

 برج ثور:

این افراد ممکن است در شرایطی که قابل پیش بینی نیست حضور نداشته باشند اما اشتباه بزرگی است اگر چابکی و سرعت ذهنی آن ها را کمتر از سایر افراد بدانیم.

 برج جوزا:

چیزی که این افراد می گویند و انجام می دهند ممکن است روز بعد تغییر کرده باشد.

برج سرطان:

متولدین این ماه به خوبی می دانند چگونه خود را با تغییرات موجود وفق دهند. برای این افراد هیچ مشکلی بدون راه حل باقی نمی ماند.

برج اسد:

اگر از قدرت این افراد به خوبی استفاده شود می توانند برای جامعه و دوستان خود بسیار مفید باشند. افرادی که در این برج متولد شده اند انسان دوست  واقعی هستند و معتقدند کار آن ها مراقبت و زنده نگه داشتن انسان هاست.

برج سنبله:

متولدین این ماه چه زن باشند و چه مرد، بسیار قدرتمند هستند و می توانند در حوزه خود حکمفرانی کنند. به همین خاطر افراد به متولدین این ماه برای تصمیم گیری های هوشمندانه اعتماد می کنند.

برج میزان:

متولدین این ماه شگفت انگیز، حساس و هنرمند هستند. آن ها  هوش فوق العاده ای دارند و می توانند در هر شرایطی به کار خود ادامه دهند.

برج عقرب:

متولدین این ماه بر خلاف نام عقرب، بسیار دوست داشتنی هستند و عشق بخشی از زندگی آن هاست. این افراد به احساسی بودن در روابطی که با سایر افراد دارند مشهور و شناخته شده اند.

برج قوس:

متولدین این ماه بزرگ فکر می کنند، بزرگ عمل می کنند و هزینه های زیادی را برای خود و دیگران صرف می نمایند. این ها به بحث های طولانی و عمیق علاقه بسیار زیادی نشان می دهند.

برج جدی:

از آنجایی که متولدین این ماده از درون انسان های باهوشی هستند بسیار قابل احترام اند و می توانند کارهای خود را به خوبی انجام دهند. این افراد برای کارهای خود برنامه دارند، آن را تکرار می کنند و اجرا   می نمایند.

 برج دلو:

اگر به دنبال دلیل همراهی با این افراد هستید باید بدانید که متولدین این برج بسیار قابل اعتمادند.

برج حوت:

افرادی که در این برج متولد می شوند بسیار حساس و ظریف هستند و عاشق دنیای اطراف خود هستند. این افراد زندگی خود را صرف بهبود دنیای اطراف خود می کنند.

در ادامه برخی از سیاره های حاکم بر نشانه های زودیاک و ویژگی های هر کدام را با هم بررسی می کنیم.

 •  برج اسد: خورشید: ویژگی ها: شخصیت خوش بینانه، خوش شانس
 • برج سرطان: ماه: ویژگی : احساسی
 • برج جوزا و سنبله: عطارد. تحول و ارتباط
 • برج ثور و برج میزان: ونوس. عشق و ثروت
 • برج حمل: مریخ. قدرت و تحمل
 • برج قوس و حوت: مشتری. شوخ طبعی و نعمت
 • برج جدی و  برج دلو: زحل. اخمو و سودازدگی

انطباق سیاره های زودیاک در سیستم مدرن:

 • برج دلو: اورانوس. خلاقیت و تحول
 • برج حوت: نپتون: حساس
 • برج عقرب: پلوتون. سرنوشت و تغییر
 • برج سنبله: سرس.همدردی و پرورش

مقاله مرتبط: ویژگی های افراد دوست داشتنی
مقاله مرتبط: ویژگی های افراد باهوش

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا