مجله آلامتو

نابغه دوساله ایرانی در انگليس

جالب و خواندنی
(امتیازی ثبت نشده است)

از دیرباز تاکنون ایرانیان از جمله مردمان باهوش در سراسر دنیا بوده اند و هم اکنون نیز بزرگترین دانشمندان دنیا از اهالی همین مرز و بوم هستند.

در حالی که بیشتر بچه های دوساله به دنبال بازی کردن هستند و بیشتر زمان خودشان را مقابل کامپیوتر و یا تلویزیون صرف می کنند “شروین سرابی” به یادگیری پرچم های کشورهای دنیا می پردازد.
“شروین” کودک دوساله ایرانی الاصل که ساکن انگلستان است که مادری انگلیسی و پدری ایرانی دارد. وی علی رغم سن کم می تواند پرچم و همچنین نقشه 195 کشور دنیا را با دقت و بدون خطا نام ببرد.

نابغه ایرانی

او همچنین می تواند به راحتی حرف بزند و نزدیک به 500 لغت را نیز بخواند و همچنین اطلاعات بسیار زیادی در مورد آتش فشان ها و ستاره های دنباله دار دارد. او در حالی که تنها 10 ماهه بود اولین لغت ها را به زبان آورد و در حالی که تنها 18 ماه داشت می توانست با تلفن های همراه به راحتی کار کند و اجزای آن ها را می شناخت.

نابغه ایرانی

همچنین بخوانید: نشانه های انسان های نابغه!

“آماندا” مادر او می گوید، پزشکان شروین را یک نابغه می دانند و از ما درخواست کرده اند که او را زودتر به مدرسه بفرستیم. وی همچنین گفته است که چند شب پیش “شروین” مرا از خواب بیدار کرد و از من در مورد ایساک نیوتون و راز کشف جاذبه سوال می کرد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

۱ دیدگاه

  1. باورکنیدچیزعحیبی نیست برادرمن بهرام رضایی در دوسالگی رنگ پرچم ونقشه جغرافیایی مساحت جمعیت و……کشورهای جهان رایادگرفت مسایلی رویادمیگرفت که باعث تعجب همگان بود والان درحافظه داره اکنون هم دانشجوی ارشدروان شناسی بالینی هست.غبطه میخورم که ای کاش خانواده من هم این بچه نخبه ونابغه روبه دنیامعرفی میکردند.

نظر خود را بیان کنید