مجله آلامتو

جام جهانی 2018 روسیه که بزرگترین اتفاق در میان بازی های فوتبال است، در حال برگزاری بوده و تیم های بزرگ و مختلفی در این تورنمنت نتایج شگفت انگیزی کسب کردند. نتایج گروه بندی ها مشخص شده و تک تک تیم ها با یکدیگر به رقابت پرداختند. اما این بار بازی های نیمه نهایی نیز به پایان رسید و تکلیف هر چهار تیم شرکت کننده نیز مشخص شد. این بدان معناست که اکنون زمان پیش بینی فوتبال جام جهانی در بخش فینال است. فینال را می توان جذاب ترین بخش جام جهانی دانست که برنده آن جام را بالای سر می برد و برای چهار سال از این جام و عنوان نگهداری می کند. امسال نیز دوره شگفتی بود و تیم های مدعی یکی پس از دیگری حذف شدند و به خانه برگشتند. از میان چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی، دو تیم انگلیس و بلژیک نتوانستد شانس راه یابی به فینال را داشته باشند و قرار است برای کسب مقام سومی با هم مسابقه دهند. اما تیم کرواسی و فرانسه به دو تیم برگزار کننده فینال جام جهانی مبدل شدند و هر دو همه توان خود را برای بردن این جام می گذارند.

کرواسی برای اولین بار در تاریخ فوتبالش به فینال جام جهانی رسیده است و طبیعتا لحظه بزرگی برای این تیم و کشور کرواسی است. طرفداران این تیم منتظرند تا این لحظه تاریخی رقم بخورد و برای نخستین بار قهرمان جام جهانی فوتبال شوند. بهترین نتیجه این تیم در سال 1998 رقم خورد که به نیمه نهایی راه یافت اما در آن مرحله با نتیجه 2 بر 1 بازی را به فرانسه واگذار کرد و به مرحله حذفی برای کسب جایگاه سومی رفت. در این بخش نیز توانست دو بر یک از سد هلند بگذرد و مقام سومی جام جهانی را بدست آورد. بنابراین فینال رقابت ها برای این تیم بسیار اهمیت دارد و با نتایج خوبی که در بازی های امسال از آن خود کرده است می توان گفت که آماده است تا جام را به خانه ببرد. کرواسی با تیم های بزرگی بازی داشته و توانسته آنها را حذف کند که آخرین آن در دوره نیمه نهایی و در مقابله با انگلیس بود. هر سایت پیش بینی فوتبال به جرات می تواند ادعا کند که امسال کرواسی شانس برنده شدن در بازی فینال را به میزان زیادی دارد. حال باید دید که کرواسی از این فرصت پیش آمده و می تواند به درستی استفاده کند و شگفتی های امسال را تکمیل کند یا خیر.

پیش بینی فوتبال

چرا می توان به قهرمانی کرواسی امیدوار بود؟

پیش بینی فوتبال در بازی بین فرانسه و کرواسی کمی شاید مشکل بنظر برسد زیرا هر دو تیم های بزرگی را به خانه فرستادند و حسرت چهارساله جام جهانی را به آنها دادند. کرواسی امسال با سال های گذشته تفاوت های عمده دارد. این تیم معمولا در مرحله گروهی حذف شده و از راه یابی به مراحل بعدی باز می ماند و نتایج درخشانی در مقایسه با تیم های مطرح دنیا ندارد اما امسال جام شگفتی ها بود و بنظر می رسد کرواسی قرار است آن را به پایان برساند. اگر بازی های کرواسی را دنبال کرده باشید، با تیم های خوب و بزرگی رقابت کرده است که توانست نتایج خوبی را نیز بدست آورد.

این تیم بعد از جام جهانی 98 تاریخ ساز شده است ، جاودانه می شود؟

جام جهانی 1998 یکی از بهترین جام ها برای کرواسی بود که در فرانسه برگزار شد. در این جام، کرواسی در مرحله گروهی تنها بازی با آرژانتین را با یک گل واگذار کرد و دو بازی خود را مقابل ژاپن و جامائیکا برنده شد. در مرحله یک هشتم با رومانی بازی داشت که با یک گل این تیم را به خانه فرستاد. بازی بعدی این تیم مقابل آلمان برگزار شد که نتیجه سه بر صفر و با اقتدار کامل به مرحله بعدی راه یافت. برای کرواسی راه یابی به نیمه نهایی افتخار بزرگی بود که در این جام جهانی کسب کرد و در این مرحله با میزبان رقابت ها یعنی فرانسه روبرو شد. در بازی با فرانسه بازی خوبی را به نمایش گذاشت و حتی یک گل را نیز وارد دروازه فرانسه کرد اما فرانسوی ها با دو گل بازی را به نفع خود تغییر دادند تا کرواسی به مرحله رده بندی راه پیدا کند. تیم هلند رقیب کرواسی در مرحله رده بندی شد اما کرواسی به این تیم اجازه نداد که جایگاه سومی این رقابت ها را از آن خود کند.

با این نتیجه کرواسی بهترین جایگاه را در تاریخ بازی های کشور خود کسب کرد و به عنوان سومین تیم جام جهانی 1998 انتخاب شد. از آن تاریخ تا به حال، در مرحله گروهی باقی مانده و به مراحل بالاتر راه نیافت. اما جام جهانی 2018 فرصت خوبی بود تا ثابت کند امسال با سایر دوره ها متفاوت است. این تیم برای اولین بار در تاریخ خود توانسته به فینال جام جهانی راه پیدا کند و شکی نیست که با همه توان قصد دارد تا جام را به خانه ببرد. بنابراین امسال احتمال جاودانه شدن این تیم در تاریخ رقابت های جام جهانی بسیار بالاست.

شما پیش بینی کنید ، در گیمیفیکیشن دوبرد

سایت پیش بینی فوتبال دوبرد که از معتبرترین سایت های پیش بینی فوتبال است، تمامی مجوزهای لازم را دریافت کرده و بصورت قانونی در حال کار است. در این سایت همه برنده هستند و همانطور که از نام آن بر می آید، برد برد است. برای شرکت در پیش بینی فوتبال در سایت دوبرد نیاز به سرمایه گذاری مستقیم ندارید و سایت دوبرد با راه اندازی و بهره مندی از تعریف گیمیفیکیشن، به شما این فرصت را می دهد تا از فروشگاه های طرف قرار داد این سایت خرید کرده و اعتبار کسب کنید. این بدان معناست که شما تنها کالاهای مورد نیاز خود را خرید کرده و تنها هزینه ای که پرداخت خواهید کرد به همین منظور است. به میزان خریدی که داشتید و متناسب با هر فروشگاه، درصدی از خرید خود را بصورت اعتبار در سایت دوبرد دریافت خواهید کرد. پس از آن شما می توانید با این اعتبار در سایت دوبرد پیش بینی کرده و در کنار لذت تماشای فوتبال، لذت برنده شدن در پیش بینی ها را نیز تجربه کنید. در نظر داشته باشید که این سایت با کسب مجوزهای لازم بصورت قانونی فعالیت می کند. علاوه بر این شما نیاز هزینه ای مجزا برای شرکت در پیش بینی ها ندارید. تنها هزینه، خرید مایحتاج ضروری شماست. بنابراین بدون نگرانی می توانید از این فرصت استفاده کرده و از اعتبار کسب شده خود شانس برنده شدن خود را امتحان کنید که پس از برنده شدن، می توانید مبلغ را بصورت نقدی در حساب بانکی خود دریافت نمایید. سایت پیش بینی فوتبال دوبرد به دنبال افزایش هیجان تماشای فوتبال های مورد علاقه شماست.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید