مجله آلامتو

دایه سابق مایکل جکسون ، دختر بزرگ این خواننده ، پاریس جکسون را دختری با احساس و شجاع توصیف کرد و از اظهارات اخیر او در تویتر دفاع کرد.

اگرچه این دختر نوجوان که در زمینه بازیگری نیز فعالیت می کند ، اخیرا” در وب سایت تویتر از عمه اش ، جانت جکسون شدیدا” انتقاد کرده و عمویش رندی جکسون را سرزنش کرده است اما گریس رارامبا از مردم درخواست کرده که با این دختر ۱۴ ساله که تنها دختر سلطان پاپ است ، مهربان باشند.

 

گریس به رادار آنلاین دات کام گفت:” بجای اینکه سعی کنید او را یک دختر بد جلوه بدهید ، به او فرصت بدهید تا از اشتباهاتش درس بگیرد.او یک دختر بسیار با احساس ، شجاع و سرزنده است .”

“بیایید مواظب باشیم که احساسات او را جریحه دار نکنیم.فکر کردن به اینکه پاریس و برادرانش فقط بخاطر سادگی بچه گانه خود دائما” مورد انتقاد و سرزنش دیگران قرار می گیرند ، قلب مرا به در می آورد.”

مایکل فرزندانش را خیلی دوست داشت .او هرچه لازم بود مهیا کرد تا فرزندانش بخوبی تربیت شوند و در آینده به افرادی خوب و شایسته ای مبدل شوند.

اخیرا” رندی جکسون نامه ای را منتشر کرد که در آن ، او و خواهر و برادرهایش( جانت ، ربی ، تیتو و جرمین) ادعا کرده بودند که وصیت نامه مایکل جعلی است و وضعیت سلامتی مادرشان وخیم است ، پاریس در واکنش به این نامه ، عمویش ، رندی را به انتشار شایعات متهم کرد.

اما از نظر گریس ، داشتن ۷۷۵ هزار طرفدار در تویتر برای یک دختر ۱۴ ساله اصلا” مناسب و درست نیست و معتقد است که پاریس و برادرهایش ، پرینس مایکل ۱۵ساله و بلنکت ۱۰ ساله که به آسایش و سلامتی مادربزرگشان خیلی اهمیت می دهند بلاخره متوجه می شوند که خانواده شان خیلی دوستشان دارند.

او در ادامه حرفهایش گفت:”من مطمئن هستم که پاریس و برادرانش می فهمند که خانواده شان آنها را دوست دارند و بهترینها را برای آنها می خواهند. لطفا” مطالبی که او در تویتر منتشر کرده است را جدی نگیرید و بی ادبی او را ببخشید. هیچ بچه ای نباید در تویتر و یا هرشبکه اجتماعی شبیه به آن ، ۷۰۰ هزار طرفدار داشته باشد .

درگیری بین جانت و پاریس زمانی آغاز شد که جانت ، رندی و جرمی جکسون آمدند تا این دختر نوجوان و برادرانشان را برای دیدن مادربزرگشان به آریزونا ببرند ، جایی که ۱۱ روز قبل مادرشان را به آنجا برده بودند و ظاهرا” برخلاف میلش او را آنجا نگه داشته بودند.

کاترین تا به امروز این موضوع را تکذیب کرده است و برای دیدن نوه هایش ، پرینس مایکل ، پاریس و بلنکت به کالاباساس بازگشته است.

در حال حاضر او و یکی از نوه های دیگرش با نام تیتو جکسون ، مشترکا” سرپرستی فرزندان مایکل را به عهده دارند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید