مجله آلامتو

سرمربي تيم فوتبال استقلال در حاشيه تمرين امروز استقلال درباره وضعيت مجيدي و نكونام به ايسنا گفت: گويا روز گذشته نكونام قرارداد داخلي خود را بسته است اما باشگاه استقلال بايد مبلغ رضايتنامه را به اوساسونا پرداخت كند. درباره فرهاد مجيدي نيز بايد بگويم با فتح‌الله‌زاده صحبت‌هايي انجام داده‌ايم كه اين‌ها صحبت‌هاي درون باشگاهي است و لزومي ندارد آنها را بيان كنم اما قرار شد كه مجيدي بيايد ولي فعلا فتح‌الله‌زاده به مالزي سفر كرده و من خبري ندارم.

قلعه‌ نويي در پاسخ به اين سوال كه نكونام چه زماني به تيم اضافه مي‌شود؟ گفت: هر وقت او قراردادش را ببندد به تيم اضافه مي‌شود. ما بايد پولي را به باشگاه اوساسونا پرداخت كنيم و اگر اين مبلغ آماده شود، قرارداد نكونام بسته مي‌شود. الان اصلا پولي نيست كه پرداخت كنيم.

او همچنين درباره اين‌كه آيا استقلال قصد دارد دروازه‌بان استراليايي بگيرد؟ گفت: ما دو دروازه‌بان جوان خيلي خوب يعني حسيني و ريش‌اصفهاني را داريم كه پشتوانه خوبي هستند و در تلاشيم كه يك گلر آسيايي هم جذب كنيم.

وي در واكنش به سوال يكي از خبرنگاران كه پرسيد آيا رحمتي از اين موضوع ناراحت نيست؟ گفت: رحمتي بازيكن است و خودش مي‌داند كه درباره بازيكنان ما تصميم مي‌گيريم، كما اين‌كه قبل از اين محمدي را به تيم اضافه كرده بوديم. او هم قبل از اين‌كه به ايران برگرديم گفته بود از راه‌آهن پيشنهاد دارد و خواست كه بگذاريم برود.

مبعلي در پيكان

وي ادامه داد: ايمان مبعلي نيز زنگ زد و گفت مي‌خواهم به پيكان بروم و فكر مي‌كنم از آنجا راحت‌تر مي‌توانم به تيم ملي برسم و ما هم قبول كرديم.

وي با اشاره به مسائل مالي گفت: مي‌خواستيم چند جلسه زير نور بازي كنيم و همچنين خواستيم وزنه بزنيم اما مسوولان ورزشگاه دستگردي اين اجازه را به ما ندادند و گفتند كه باشگاه به اين مجموعه بدهي دارد.

قلعه‌نويي درباره اين‌كه آيا مسائل مالي باعث ايجاد حاشيه در تيم مي‌‌شود يا خير؟ گفت: در جلسات گذشته هيات مديره مصوب كرد كه بعضي افراد قرارداد اسپانسر ببندند. اين دوستان فعاليت و تلاش خود را كردند اما چند روز مانده به آغاز تمرين‌ها گفتند كه قراردادهاي مد نظر انجام نشده است. در حال حاضر نيز خود رسولي نژاد و فتح‌الله‌زاده پيگير اين موضوع هستند و گويا روز گذشته قرارداد تبليغ روي پيراهن استقلال بسته شده است و اگر براساس چيزي كه رسولي نژاد به من زنگ زد و گفت اين قرارداد انجام شده باشد مشكلات مالي ما تا حدودي حل مي‌شود.

باشگاه پول داشته باشد نمي‌گذارند تا 10 كيلومتري آن هم بيايم!

امير قلعه‌نويي در ادامه بيان كرد: اين مدل استقلال هميشه براي من است. هر وقت كه باشگاه پول داشته باشد نمي‌گذارند تا 10 كيلومتري آن بيايم. رده‌هاي نهم و سيزدهم استقلال براي من بود. حالا هم مي‌دانستم كه پول در باشگاه نيست اما آمدم و تا جايي كه در توانم باشد كمك مي‌كنم.

وي ادامه داد:‌ديروز خود فتح‌الله‌زاده گفت كه متعجب است از اين‌كه با اين شرايط بازيكنان قرارداد بستند، هرچند آنها به عشق مردم كارشان را آغاز كردند.

قلعه نويي درباره شرايط تيم اظهار داشت: الحمدلله شرايط تيم خيلي خوب است و در حال حاضر در هفته پنجم تمرين‌ها قرار داريم. سه هفته اول كارهاي بدني را انجام داديم و 10 روز هم در تركيه اردويي برگزار كرديم كه در اين اردو به دنبال بازي‌هاي آمادگي و هماهنگي بوديم و بازي آخر ما بسيار خوب بود. پس از اردو از فشار تمرين‌ها كم كرديم و رو به كارهاي تاكتيكي آورديم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال درباره بازي نخست اين تيم برابر آلومينيوم هرمزگان گفت: شروع ليگ و بازي اول براي تيم‌ها مهم است و ما شناختي از آلومينيوم هرمزگان نداريم اما مي‌دانيم مربي خبره‌اي در اين تيم حضور دارند.

قلعه‌نويي در ادامه بيان كرد: اميدوارم بازي ما برابر آلومينيوم هرمزگان بازي خوبي باشد ما هم به مرز آمادگي رسيده‌ايم، البته امروز متوجه شدم كه فريدون زندي هم سه كارته است. كمبودهايي داريم اما ساير بازيكنان آماده‌اند و اميدوارم بازي خوبي بينيم.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید