مجله آلامتو

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۳ عضو یک باند حرفه ای سرقت خودرو خبر داد که در پوشش یدک کش امداد خودرو اقدام به سرقت می کردند.

سردارکشوری درتشریح این خبر با بیان اینكه روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت خودرو در یکی از میادین اصلی شهر کرمانشاه، بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۲۰ این کلانشهر برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند، گفت: ماموران پس از حضور در محل و در بررسی های خود دریافتند یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ متعلق به یکی از شهروندان به سرقت رفته است که در این راستا ماموران بدون فوت وقت اقدامات خود را برای کشف موضوع آغاز کردند.

وی افزود: ماموران در بررسی های خود دریافتند یکی از اماکن نزدیک به محل سرقت مجهز به دوربین مدار بسته است که پس از اخذ مجوزهای لازم فیلم دوربین بازبینی شده و مشخص شد خودرو توسط یک دستگاه نیسان یدک کش با آرم یکی از شرکت های امداد خودرو حمل و به سرقت رفته است.

کشوری با بیان اینكه در این رابطه ماموران کلانتری ۲۰ کرمانشاه توانستند، هویت مالک خودرو یدک کش را شناسایی و در یک قرار صوری در مرکز شهر کرمانشاه دستگیركنند گفت: با اعترافات متهم دستگیر شده واطلاعات کسب شده از متهم ۲ ، همدست وی که دارای چندین فقره سابقه کیفری بود نیز شناسایی شده و در ۲ عملیات جداگانه در شهر کرمانشاه دستگیر شدند.

کشوری با بیان اینكه در بازرسی های بعمل آمده از مخفیگاه متهمان خودرو پژو ۴۰۵ مسروقه، تعداد ۱۲ قطعه پلاک خودرو و موتور سیکلت، یک قبضه اسلحه غیرمجاز و یک حقه وافور کشف و ضبط شد، گفت: با دستور مقام قضایی متهم اصلی پرونده با قرار یک میلیارد ریال و ۲ همدست وی نیز با قرارهای ۸۰۰ میلیون ریالی برای تحقیقات تکمیلی تحویل پلیس آگاهی استان شدند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید