مجله آلامتو

«میگوئل هره‌را» سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک پس از پیروزی تیمش برابر کرواسی و صعود به مرحله بعد این رقابت‌ها، این‌چنین شادمانی می‌کند. (آسوشیتد پرس)

یکی از ساکنان دهلی نو (هند) به یک بچه سنجاب بی‎سرپرست گیلاس می‎دهد. این سنجاب بر اثر رعد و برق از بالای یک درخت پایین افتاده بود. (خبرگزاری فرانسه)

با اعلام آمادگی پلیس فلسطین برای همکاری با پلیس صهیونیستی برای یافتن 3 نوجوان اسرائیلی مفقود شده، فلسطینی‎ها به نشانه اعتراض به خیابان‎های رام‎الله در کرانه باختری آمدند. (خبرگزاری فرانسه)

شرکت کنندگان در مسابقه اسب‎دوانی در چپستاو (ولز) به رقابت می‎پردازند. فیلترهای دیجیتال بر روی این عکس اعمال شده‎اند. (گتی ایمیجز)

در حالی که خورشید در حال طلوع است، بچه‏های فلسطینی در ساحل شهر غزه، دوچرخه سواری می‎کنند. نوار غزه 7 سال است که تحت محاصره رژیم صهیونیستی بوده است و مردم زندگی بسیار سختی دارند. (نور فوتو)

در کشور نپال، مردم اعتقاد دارند که در ماه “آسار” اگر برنج کاشته شود، پربرکت خواهد بود. یک کشاورز، بسته‎هایی از نهال برنج کاشته شده در ماه فوق را در خوکانا (لالیتپور، نپال) را درو می‎کند. (رویترز)

شادی هواداران الجزائر پس از اولین برُد در جام جهانی پس از 32 سال. (اسوشیتدپرس)

با اعلامِ آغاز توزیع کمک بین صدها هزار نفر از مردمی که از خشونت در پاکستان فرار کرده‎اند توسط “برنامه جهانی غذا”، مردم به یکی از مراکز در بانو هجوم آوردند. (خبرگزاری فرانسه)

باهر محمد، محمد فهمی و پیتر گرست، سه خبرنگار الجزیره در دادگاهی در قاهره (مصر) مورد محاکمه قرار گرفتند. آنها به اتهام کمک به آنچه آنها “سازمان تروریستی” نامیده‎اند، به 7 سال زندان محکوم شدند. (رویترز)

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید