مجله آلامتو

ویدئوی جنجالی القاعده، ترس بامزه کودک ژاپنی از اسب آبی  و شادی کودکانه در سرزمینهای اشغال شده فلسطین از جمله  سوژه هایی است که عکاسان رسانه های دنیا امروز آن ها را به تصویر کشیده اند.

مجله مهر: گزیده عکسهای خبری امروز را با نمایی از ویدئوی جنجالی و مهم القاعده آغاز می کنیم. بلژیک، روسیه، پاکستان، انگلستان و هنگ کنگ هم مقصدهای بعدی سفر تصویری امروز ماست. قاب های دیدنی و متنوع امروز را از دست ندهید:

ویدئویی که طالبان بر روی سایت رسمی خود از «بووی برداهل» منتشر کرد، جنجال بسیاری برپا کرد. این سرهنگ آمریکایی پس از 5 سال زندانی بودن، آزاد شد. در ویدئو ادعا شده که وی از ارتش فرار کرده بود

اعتراضات به گروه 7 همچنان در مقابل ساختمان شورای اروپا در بروکسل (بلژیک)  ادامه دارد. این دفعه، فعالین خود را به شکل نوازندگان درآوردند و به توزیع نابرابر ثروت، اعتراض کردند (رویترز)

در آستانه سال جدید تحصیلی، جزوات و کتاب درسی در دانشگاه فدرال ولادیووستوک (روسیه) در حال مرتب شدن هستند (ایتارتاس)

ماموران بهداشت در لاهور (پاکستان) به کودکان واکسن فلج اطفال می دهند. (اسوشیتد پرس)

ده‎ها هزار نفر در ویکتوریا پارک (هنگ کنگ) در مراسم یادبودی شمع روشن کرده‎اند. (اسوشیتد پرس)

ملکه الیزابت انگلیس سخنرانی افتتاحیه مجلس لردها را در کاخ وست مینستر در لندن ایراد می کند. (اسوشیتد پرس)

در حالی که یک کارگر باغ وحش در حال تمیز کردن دندان‎های یک اسب آبی به نام کیبوکو در هیمجی (ژاپن) است، یک کودک از ترس، به گریه افتاده است. (گتی ایمیجز)

نیروهای ویژه پلیس بلژیک در اطراف هتلی که قرار است میزبان باراک اوباما طی اجلاس گروه 7 باشد، در حال گشت زنی هستند. (اسوشیتد پرس)

دو برادر فلسطینی به نام‎های محمود (10 ساله) و واسم (8 ساله) برای مقابله با گرما، در ساحل غزه، تنی به آب می‎زنند. (خبرگزاری عکاسی اروپا)   

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید