چرا لباس رسمی مردانه را باید سفارشی بخریم؟

مزایای خرید لباس سفارشی مردانه؛
(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

Fashion-young-man-in-black-suit

اگر لباس های رسمی خود را به صورت آماده خریداری میکنید مطمئناً با مشکل گشادی یا تنگ بودن قسمتی از لباس روبرو شده اید! راهکار خرید پارچه مناسب و کمک گرفتن از خیاط های حرفه ای است.

به گزارش آلامتو و به نقل از چی بپوشم؛ آقایان به دو دسته تقسیم می‌شوند: کسانی که کت و شلوار آماده می‌خرند و کسانی که آن را به خیاط سفارش می‌دهند. قدمت لباس‌های سفارشی به اندازه قدمت مد و فشن است و لباس‌های آماده از میانه‌های قرن بیستم میلادی باب شد. مسلما روش آماده سریع و بی دردسر است و شما با مشاهده چند فروشگاه لباس می‌توانید چیزی را که می‌خواهید و اندازه شماست تهیه کنید اما خرید سفارشی هم مزایایی دارد. مزایای خرید لباس سفارشی مردانه را در این مطلب بخوانید.

اندازه دقیق‌تر

لباس‌های آماده بر اساس الگوهای استاندارد تهیه می‌شوند و قطعا هیچ کس اندام کاملا استانداردی ندارد و همین تفاوت‌های جزیی باعث می‌شود که لباس‌های آماده در برخی قسمت‌های بدن به خوبی اندازه نباشد. اما در سفارش لباس به خیاط این مشکل حل می شود و لباس شما کاملا فیت و اندازه تن شما خواهد شد.

good-vs-bad-fit

پارچه دلخواه و با کیفیت

شما می‌توانید پارچه کت و شلوار خود را خودتان انتخاب کنید و به خیاط بدهید و ست شما برای انتخاب بهترین جنس و کیفیت باز است در حالی که در لباس‌های آماده چنین انتخابی ندارید.

هایلایت کردن استایل شخصی

استایل شخصی مجموعه‌ای از علایق شماست و جلوه کردن آن در لباس‌ها به همه می‌گوید شما چطور فردی هستید. این جزئیات و علایق شخصی را می‌توانید به خیاط خود بسپارید تا در دوختن کت و شلوار شما پیاده کند مثل طرح و رنگ پارچه یا فرم یقه.

صرفه جویی در زمان

وقتی به خیاط مراجعه می‌کنید تقریبا تضمین می‌کنید که لباس شما دقیقا همان چیزی خواهد شد که می‌خواهید. بنابراین هیچ زمانی را برای جستجو در فروشگاه‌های لباس مردانه هدر نخواهید داد.

لباس‌های بادوام‌تر

لباس‌های سفارشی چون توسط خیاط ماهر و با متریال با کیفیت تهیه می‌شوند دوام بیشتری نسبت به لباس‌های آماده که معمولا به صورت عمده تولید می‌شوند خواهند داشت و در دراز مدت هزینه کمتری خواهید پرداخت.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید