مجله آلامتو

بریتینی اسپیرز از یک بیماری حاد پوستی رنج می برد .

بنا به گزارش یک خبرگزاری آمریکایی با نام نشنال اینکوایر ، حضور این خواننده در برنامه ایکس فاکتور باعث شده بیماری پسوریازیس او دوباره تشدید شود.

یک منبع خبری گفت:”بریتنی مدتهاست که از این بیماری رنج می برد اما وقتی تحت فشار عصبی قرار می گیرد بیماریش تشدید می شود .”

” بیماری پوستی او آنقدر شدید شده که بدنش دائما” در حال خارش است . او کرم مخصوص بیماری پسوریازیس دارد اما می گوید این کرم باعث می شود او احساس سوزش کند و به همین دلیل از این کرم استفاده نمی کند.”

علاوه براین اسپیرز خیلی نگران است که مردم او را در برنامه ایکس فاکتور مسخره کنند.

یک منبع خبری گفت:” او خیلی اضطراب و استرس دارد و فکر می کند مردم به او می خندند و حرف زدن او را مسخره می کنند . او خیلی سعی می کند که در هنگام اجرای این برنامه اینقدر مضطرب و نگران نباشد اما اصلا” دست خودش نیست.”

” او در صحنه فیلمبرداری از حمایت و توجه خیلی زیادی برخوردار است ، نامزدش جیسون تراویک دائما” در کنار اوست و سیمون کاول هم هرکاری انجام می دهد تا وسایل رفاه و آسایش داور مورد علاقه اش تامین شود.”

” سیمون کاول برای او کمک بزرگی است و دائما” در خدمت اوست و همه خواسته های بریتنی را برآورده می کند . مثلا” بریتنی تقاضا کرده که دوربینها دیگر روی دستان او زوم نکنند زیرا او دائما”ناخنهایش را می خورد.”

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید