مجله آلامتو

بيل گيتس، مالک شرکت کامپيوتري مايکروسافت مذاکراتي را با فلورنتينو پرس، رئيس باشگاه رئال مادريد آغاز کرده که هدف از آن عقد قراردادي تجاري براي تغيير نام ورزشگاه سانتياگوبرنابئو است. مدياست با انتشار اين خبر مدعي شده است که بيل گيتس با عقد اين قرارداد قصد دارد نام خانه کهکشاني‌ها را از سانتياگو برنابئو به «مايکروسافت برنابئو» تغيير دهد.

مذاکره بیل گيتس و رئال برای تغيير نام سانتياگو برنابئو

به گزارش تسنيم و به نقل از اسپورت‌مدياست ايتاليا، مالک و بنيانگذار شرکت مايکروسافت که اخيراً 6 درصد از سهام يک شرکت ساختماني را در اسپانيا با قراردادي 100 ميليون يورويي خريداري کرده‌ است، در راستاي برنامه مدرنيزه کردن باشگاه رئال مادريد قصد دارد با قراردادي با کهکشاني‌ها نام شرکت خود را روي ورزشگاه سانتياگو برنابئو بگذارد.

براساس اين خبر، مذاکرات طرفين در مراحل اوليه خود قرار دارد هرچند گفته مي‌شود که احتمال منعقد شدن اين قرارداد زياد است. چندي پيش بود که روزنامه ال‌موندو دپورتيوو اسپانيا، در خبري اعلام کرد فلورنتينو پرس در خصوص انتخاب يک نام جديد براي ورزشگاه سانتياگو برنابئو ابراز تمايل کرده است و برنامه‌اش اين است که با اين کار بودجه لازم براي مرمت و نوسازي خانه کهکشاني‌ها را تاکيد کند. برخي ديگر از نشريات اسپانيايي از احتمال تغيير نام سانتياگو برنابئو تا اواسط سال آينده خبر داده‌اند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید