مجله آلامتو

کمپانی نایک که یکی از اسپانسرهای باشگاه بارسلوناست ، از هم اکنون طراحی پیراهن فصل بعد تیم کاتالان را انجام داده است. در شرایطی که هنوز به نیمه فصل 4-2013 نیز نرسیده ایم، سران این کمپانی ، تمام طراحی های لازم برای پیراهن فصل بعد بارسلونا را انجام داده اند و مقامات ارشدباشگاه بارسلونا در جریان طرح جدید نایک برای این پیراهن ها قرار گرفته اند.

روزنام هال موندو دپورتیوو هم به طرح پیراهن های فصل بعد بارسلونا دست یافته و دراینجا می توانید تصاویر مربوط به این پیراهن را ببنید. در پیراهن اصلی تیم، تعداد راه های قرمز از 4 تا به 3 تا تقلیل یافته ودور یقه این تیم در فصل آینده به جای قرمز به رنگ آبی خواهد بود.

پیراهن جدید تیم بارسلونا برای فصل 15-2014

آستین های پیراهن اصلی نیز کاملا آبی است و یقه پیراهن نیز کاملا به رنگ آبی خواهد بود. یقه پیراهن بارسا طراحی جدیدی دارد و در قسمت جلویی این یقه، پرچم ایالت کاتالونیا به شکل مثلث کوچکی حک می شود.این درحالی است که در پیراهن این فصل بارسا، پرچم کاتالونیا در بخش پشتی قرار می گیرد.

نام اسپانسر بارسا یعنی قطرایرویز مثل قبل با رنگ سفید روی سینه پیراهن درج می شودو لباس های دوم بارسا به رنگ نارنجی است و  البته رنگ نارنجی پررنگ آن به قرمزی می زند.این اولین باری نیست که بارسا رنگ نارنجی را برای لباس دومش برگزیده و درسال 1992 وقتی این تیم قهرمان اروپا شد، پیراهنی نارنجی را برتن داشت و در فصل 10-2009 نیز پیراهن بارسا نارنجی بود. روی آستین های این پیراهن هم نواری به رنگ قرمز و آبی قرار دارد و یقه پیراهن به رنگ آبی است و کلمه قطر ایرویز نیز به رنگ آبی روی سینه پیراهن درج می شود

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید