مجله آلامتو

کفش ها غالبا از جنس های چرم، پارچه یا جیر ساخته می شوند و معمولا برای راحتی هرچه بیشتر انسان ها، ساخت یک کفش با تحقیقات بسیار همراه می شود. یکی از مهمترین جنبه های یک کفش مناسب سبک بودن آن هاست.

“ژنگ فوکسینگ” پیرمردی 51 ساله است که یکی از عجیب ترین کفش های دنیا را پا می کند و روزانه کمی با آن ها قدم می زند. این مرد هر روز صبح کفش های آهنی به پا می کند که 405 کیلوگرم وزن دارد.

پیرمردی با کفش های 405 کیلوگرمی + عکس

این مرد چینی پوشیدن کفش های سنگین را بسیار ساده و بی اشکال می داند. او از دوران جوانی قدم زدن با این کفش ها را آغاز کرده است و ابتدا با استفاده از آهن های باقی مانده از کارگاه های آهنگری کفشی با 30 سانتی متر طول و 20 سانتی متر عرض ساخت.

این کفش ابتدا تنها 70 کیلوگرم وزن داشت اما به مرور به وزن آن اضافه شد و حالا 40 سانتی متر ارتفاع دارد و وزن زوج آن ها به 405 کیلوگرم می رسد. این ون نزدیک به 7 برابر وزن بدن خودش است ولی مشکلی برای او به وجود نمی آورد.

1720474_280

او کفش ها را در حیاط خانه نگهداری می کند و به گفته خودش باید روزانه حداقل 100 متر با این کفش ها پیاده روی کند. او همچنین اعلام کرده است که اگر بتواند باز هم وزن این کفش ها را افزایش می دهد زیرا این روزها کفش هایش برای او سبک شده اند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید