مجله آلامتو

پیرترین دوقلوی جهان + عکس

ثبت رکورد گینس توسط پیرترین دوقلوی جهان

خواهران و برادران دو قلو از جهات بسیاری به هم شبیه هستند. شکل ظاهری ، خلقیات و بسیاری از مسائل دیگر مربوط به آنان یکسان است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با پیرترین دوقلوی جهان آشنا کنیم.

لانا پوگ و لیلی میلوارد دو خواهر دوقلوی ۱۰۲ ساله هستند که در کشور ولز زندگی می کنند. این دو خواهر که در ۴ ژانویه ۱۹۱۰ میلادی به دنیا آمده اند نهایتا موفق شدند تایید سازمان رکوردهای جهانی ، گینس را به دست آورده و به عنوان پیرترین دوقلوهای جهان را بدست آورند.

لیلی ، در که در روز تولد خود به دلیل شکستگی پا در بیمارستان بستری بود در همان محل به همراه خواهر خود تولد ۱۰۲ سالگیشان را جشن گرفتند. پس از تایید شدن رکورد این دوقلوی ولزی فرزندان آنها یکی کپی از کتاب جدید رکوردهای گینس را که نام این دو خواهر در آن ثبت شده است را به آنان هدیه دادند. این دو خواهر هر روز با هم به صورت تلفنی صحبت می کنند و هفته ای چند بار به ملاقات هم می روند.

پیرترین دوقلوی جهان

این دو نفر که فرزندان یک کشاورز هستند راز عمر طولانی خود را شاد زندگی کردن می دانند. آنها خود می گویند : ما در زمان جوانی در مزرعه کار می کردیم و از این شغل خود راضی بودیم. ما همیشه از سلامت جسمی و روحی برخوردار بودیم.

این دو خواهر خود اطلاع نداشتند که مسن ترین دوقلوهای جهان هستند ، اما پس از این که دو خواهر فرانسوی این ادعا را مطرح کردند ، این دو خواهر ولزی با جستجو در مدارک خود متوجه شدند که آنها مسن ترین دوقلوهای جهان هستند.

همچنین بخوانید: شهری مملو از بچه های دوقلو
به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید