مجله آلامتو

ورشکستگی کارگردان سریال قلب یخی و توقف تولید آن

سینما پرس- محمد حسین لطیفی، کارگردان مجموعه “قلب یخی” در ارتباط با عدم ساخت فصل دوم و سوم این مجموعه که از طریق شبکه نمایش خانگی توزیع می شد، گفت: مجموعه “قلب یخی” به دلیل نداشتن توان مالی و ورشکستگی پروژه، دیگر تولید نمی شود…

وی ادامه داد: مجموعه “قلب یخی” در شهرستان ها به صورت وسیع تکثیر شده و دیگر لوح فشرده این مجموعه از جانب مخاطبان خریداری نمی شود، البته این امر سبب شد این مجموعه به صورت وسیع دیده شود اما به دلیل تکثیر و کپی غیر قانونی آن تهیه کننده پروژه ورشکست شده و دیگر توان مالی برای ادامه تولید و تکثیر این پروژه را نداشته باشد.

این کارگردان در ادامه در ارتباط با حفظ حقوق مصرف کنندگانی که به تهیه cd های اورژینال این فیلم پرداختند و توقع آن ها در ارتباط با ادامه ساخت این مجموعه گفت: با تمام احترامی که به حقوق مصرف کنندگان و تماشاچیان این مجموعه قائل هستم، اما آیا مخاطبان این مجموعه راضی می شوند که برای ادامه تولید این مجموعه، مایحتاج ضروری زندگی و سر پناه خود را بفروشیم تا بتوانیم هزینه ساخت دو فصل دیگر این مجموعه را تهیه کنیم؟!

لطیفی در پاسخ به سوالی مبنی بر درگیری او در ساخت فیلم “پاریس تا پاریس” که سبب توقف مجموعه “قلب یخی” شد، گفت: زمانی که دیگر توان ادامه ساخت مجموعه “قلب یخی ” را نداشتیم و ادامه تولید آن به صورت کامل وجود نداشت، پروژه “قلب یخی” را رها کردم و به ساخت فیلم”پاریس تا پاریس” برای شرکت در جشنواره فیلم فجر پرداختم.

مجموعه “قلب یخی” به کارگردانی محمد حسین لطیفی است که تا کنون تنها ۱۲ قسمت آن که فصل اول این مجموعه خوانده می شود از طریق شبکه نمایش خانگی توزیع شده، این مجموعه به نویسندگی حامد عنقا است و بازیگرانی چون: حمید فرخ نژاد ، حسین یاری، امین حیایی، حمید گودرزی، نسرین مقانلو، الناز شاکر دوست، مهراوه شریفی نیاو… در آن به بازی می پرداختند.

این مجموعه در زمان توزیع خود از طریق شبکه نمایش خانگی مورد توجه مخاطبان واقع شد.

منبع : سینما پرس

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

4 دیدگاه

 1. دروغه در

  داشتم سرچ میکردم چرا فصل سوم نصفه تموم شد با چه مطلبی روبه رو شدم!
  اقا کلا شماها هر وقت میبینید سودتون رو کردین دیگه سود مثل قبل نیست میرید یک چیز دیگه رو شرو میکنید.
  ادمها مسخرتون هستن

 2. سارا ج در

  منم بنوبه ی خودم از توقف تولید سریال یخی خیلی ناراحتم. از کارگردان تهیه کننده و تمامی دست اندرکاران میخوام که برای جبران بخش خیلی خیلی کوچک از ناراحتیم بطور رسمی و گسترده از من عذرخواهی کنند. هرچند که این کار دردی دوا نمی کنه !!!!

 3. سارا ج در

  با سلام:
  منم بنوبه ی خودم از توقف تولید سریال یخی خیلی ناراحتم. از کارگردان تهیه کننده و تمامی دست اندرکاران میخوام که برای جبران بخش خیلی خیلی کوچک از ناراحتیم بطور رسمی و گسترده از من عذرخواهی کنند. هرچند که این کار دردی دوا نمی کنه !!!!

 4. سارا ج در

  با سلام:
  منم بنوبه ی خودم از توقف تولید سریال یخی خیلی ناراحتم. از کارگردان تهیه کننده و تمامی دست اندرکاران میخوام که برای جبران بخش خیلی خیلی کوچک از این ناراحتی بطور رسمی و گسترده از تمامی مردم و بینندگان این سریال عذرخواهی کنند. هرچند که این کار دردی دوا نمی کند!!!!

نظر خود را بیان کنید