مجله آلامتو

یکی از محافظان قذافی حقایق ناگفته دیگری از زندگی پلید دیکتاتور فراری لیبی بر ملا و او را شیطانی توصیف کرد که فقط به لهو و لهب و بی بند و باری فکر می کرد.

 

ناگفتنی ها درباره سرهنگ شیطان صفت ، قذافی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه القنات، “عبدالسلام خلف الله النداب” که به قبیله” القذاذفه” منتسب است، گفت: “معمر قذافی” بر خلاف ژست خود در برابر رسانه ها، چهره ای کاملا متفاوت داشت.

وی افزود: وی شیطانی بود که نماز نمی خواند، روزه نمی گرفت و پستی به کسی نمی داد مگر آنکه شرف وی را از او  بگیرد یعنی ابتدا حریم خصوصی جوینده منصب را مورد تعدی قرار می داد.

النداب تصریح کرد: می توان گفت که نود درصد از وزیران شرف خود را از دست دادند تا به پست رسیدند به این ترتیب زن، دختر و حتی خود آنها مورد تجاوز قرار می گرفتند.

وی افزود: قذافی تمام روز خود را با زنان می گذراند، وی لهو و لعب را به نهایت خود رسانده بود وهیچ سرگرمی اخلاقی مانند تنیس، فوتبال و مطالعه نداشت.

محافظ شخصی قذافی بیان کرد: وی زندگی دیوانه واری داشت هنگامی که خبر تجاوز فرزندش به یک خدمتکار سویسی منتشر شد و احساسات مردم را برانگیخت به گونه ای رفتار کرد که مردم واقعه را فراموش کنند وی دین را برای پیشبرد اهداف خود مورد سوء استفاده قرار می داد.

وی درباره گارد ویژه زنانه قذافی گفت : وی در همه جا از زنان استفاده می کرد و روسپی هایی با تابعیتهای مختلف را به کار می گماشت و از آنها بیشتر در دانشکده های نظامی بهره می گرفت و پولهای زیادی به آنها می داد.

النداب گفت : وی آوازه خوانهایی از مشرق و مغرب وارد لیبی می کرد و مجریان زن از شبکه های بزرگ خبری می آورد که نمی خواهم نام آنها را ذکر کنم.

وی درباره پرستار بلغاری قذافی افزود: وی روابط جنسی با او داشت و همیشه همراه وی بود و تنها همسرش صفیه کنیزی بیش نبود که فقط حق زندگی داشت.صفیه همه چیز را می دانست، اما نمی توانست کاری انجام دهد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید