مجله آلامتو

صبح روز شنبه پنج تن از آموزگاران جوان مينابي به دليل برخورد خودرو پرايد با يک وانت نيسان حامل سوخت قاچاق جان باختند.

مرگ پنج معلم مينابي در حادثه‌ای دلخراش + عکس

 

سرهنگ علي مجيد زاده رييس پليس راه استان هرمزگان افزود: ساعت 7:30 صبح امروز پنج تن از آموزگاران مينابي دبستان حارث بندر کرگان شهرستان ميناب در مسير 15 کيلومتري جاده ميناب در اثر انحراف به چپ يک وانت نيسان حامل قاچاق سوخت درگذشتند.

وي با بيان اينکه شخصي با مراجعه به اداره آگاهي خود را مقصر و مالک نيسان معرفي کرده است، اضافه کرد: تا اين لحظه اطميناني از صحت مالکيت اين خوردو توسط فرد معترف حاصل نشده است و پيگيري ها همچنان ادامه دارد.

مرگ پنج معلم مينابي در حادثه‌ای دلخراش + عکس

به گزارش ایسنا ، رييس پليس راه استان هرمزگان تصريح کرد: در طول ساليان اخير با مأموريت هاي پياپي با قاچاقچيان سوخت، انسان و غيره برخورد کرده ايم اما براي جدي تر شدن اين برخوردها نياز به يک مديريت واحد حس مي شود که اميدوارم مسوولان هرچه زودتر به فکر چاره اي براي تحقق اين موضوع باشند تا ديگر شاهد چنين اتفاقات دلخراشي نباشيم.

فرماندار شهرستان ميناب هم با بيان اينکه سه تن از اين آموزگاران در دم جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: سيد مصطفي علم کمالي، مجيد پرهون و محمود پودات اين سه تن آموزگار فوتي هستند.

مسعود قانعي فرد اضافه کرد: دو تن ديگر از آموزگاران به نام هاي مصطفي سليماني و مرتضي ذاکري پس از مراجعه به بيمارستان حضرت ابوالفضل(ع) بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده اند.

وي در پايان گفت: مراسم تشييع جنازه اين آموزگاران  با حضور مديرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از مسجد جامع شهرستان ميناب به سمت بهشت زهرا (س) اين شهرستان برگزار شد.

مدير کل آموزش و پرورش استان هرمزگان هم در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا با تسليت به خانواده هاي آموزگاران فوت شده، افزود: در طول ساليان گذشته در جاده هاي شرق استان به دليل حضور قاچاقچيان شاهد حادثه هاي دلخراشي بوده ايم که اتفاق صبح امروز نيز به همين علت رخ داده است.

احمد آخوندي با بيان اينکه در طول ساليان گذشته در شرق استان هرمزگان کمبود آموزگار وجود داشته است، اضافه کرد: در ميان آموزگاران فوت شده از يک سال خدمت تا پنج سال خدمت حضور داشته اند که اين اتفاق سبب از دست دادن نيروهاي جوان و با انگيزه آموزش و پرورش استان هرمزگان شد.

وي در پايان در خصوص جايگزيني آموزگاران فوت شده، تصريح کرد: موظفيم به زودي آموزگاراني را براي جايگزيني خلأ بوجود آمده اعزام کنيم که هر چه سريعتر اين اتفاق رخ خواهد داد.

 

بازنشر : آلامتو

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید