مجله آلامتو

مرگ پسر جوان در پارتی شبانه در الهیه تهران

موران پس از حضور در محل حادثه، با مشاهده چند تن از مأموران مبارزه با مفاسد اجتماعی و چندین دختر و پسر جوان، دریافتند در طبقه سوم ساختمان مورد نظر یک میهمانی مختلط برپا بوده که مأموران با اطلاع از موضوع و با دستور قاضی دادسرای ارشاد، خود را به محل مورد نظر رسانده و میهمانان را دستگیر کرده‌اند.


ایران: پارتی شبانه در یکی از محله‌های شمال تهران با مرگ دلخراش پسر جوانی پایان یافت.
 
ساعت یک بامداد جمعه- ۲۴ دی- مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش از مرگ پسر جوانی در خیابان الهیه باخبر شده و راهی محل حادثه شدند.
 
مأموران پس از حضور در محل حادثه، با مشاهده چند تن از مأموران مبارزه با مفاسد اجتماعی و چندین دختر و پسر جوان، دریافتند در طبقه سوم ساختمان مورد نظر یک میهمانی مختلط برپا بوده که مأموران با اطلاع از موضوع و با دستور قاضی دادسرای ارشاد، خود را به محل مورد نظر رسانده و میهمانان را دستگیر کرده‌اند.
 
اما در این میان مرتضی – ۲۸ ساله – که با مشاهده مأموران قصد فرار از پنجره طبقه سوم را داشته، ناگهان سقوط کرده و جان باخته است. با اعلام موضوع به قاضی شاهنگیان، بازپرس کشیک ویژه قتل، تحقیقات در این باره آغاز و دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای تعیین علت اصلی مرگ صادر شد. همچنین از آنجا که پدر و مادر مرتضی مرگ پسرشان را مشکوک دانسته‌اند، پرونده برای تحقیقات بیشتر به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران سپرده شد.

 

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

3 دیدگاه

نظر خود را بیان کنید