مجله آلامتو

سریال قلب یخی دل شکسته است نه ورشکسته

در پی درج مصاحبه ای تخیلی با کار گردان مجموعه“ قلب یخی“ در یکی از خبر گزاری ها ، شرکت تصویر دنیای هنر توضیحاتی را ارائه کرده است . سری اول مجموعه “ قلب یخی “ به عنوان اولین سریال مستقل شبکه نمایش خانگی ، با انبوهی از ستارگان سینمای ایران در نیمه اول سال ۱۳۸۹ تولید و در اختیار علاقمندان قرار گرفت .

استقبال مخاطب از تولید سریال در شبکه نمایش خانگی به حدی بود که منجر به ورود سریال دیگری در این شبکه گردید . در این فاصله سود جویان و فرصت طلبان با کپی غیر مجاز قسمت های مختلف مجموعه “قلب یخی “و ارائه DVD غیر مجاز آنها به بازار علاوه بر سود هنگفت خود ضربه سنگینی به گروه تولید کننده ی این سریال وارد آوردند.

سرمایه گذاران و تهیه کننده این سریال ، به پاس حمایت مخاطبین از این مجموعه و رویکردی که به موفقیت این ابتکار می انجامید کار را تا آخر ادامه داده و فصل یک را به پایان رساندند . در شروع تولید فصل دوم و برای جلوگیری از اتفاقاتی که طی پخش قسمت اول به وقوع پیوست ، گروه تولید و تهیه این سریال در حال یافتن راه کارهایی هستند که با حل مشکلات ، رفع کمبودها ، قسمت دوم سریال با بهترین شرایط و کمترین موانع به دست مخاطب برسد و لازمه ی رسیدن به این مهم صرف دقت و کارشناسی دوباره و کامل روند تولید و پخش این سریال بود.

آقای سید کمال طباطبائی تهیه کننده محترم هم اکنون مراحل پیش تولید را سپری نمود و تصویر دنیای هنر اعلام می دارد همچنان که کنار این پروژه ارزشمند هستیم و به هیچ وجه بحث ورشکستگی مطرح نبوده و نیست. فقط مجموعه عوامل سریال “قلب یخی “ از ناملایمات ، سوء استفاده ها و تکثیر و کپی غیر قانونی قسمت اول دل شکسته شده و امیدوار است با حمایت نهادها و ارگان های ذیر بط این مشکلات برای همیشه حل شده و دیگر شاهد قاچاق CD و تولید و تکثیر غیر مجاز آن نباشیم .

 

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

۱ دیدگاه

  1. با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی.همین الان سر زدم به سایت تصویر دنیای هنر(سرمایه گذار سریال قلب یخی) و گفته که ورشکستگی تهیه کننده فقط وفقط شایعه بوده و داره مجموعه دوم ساخته میشه پس باز هم امیدواریم که ادامه این سریال درجه1 را که تا به حال ایران به خودش ندیده بود ببینیم.موفق باشید دوستان گرامی

نظر خود را بیان کنید