مجله آلامتو

دختری که چاقو در استخوان گردنش فرو رفت و متوجه نشد!! + عکس

جولیا پوپووا 22 ساله در حال بازگشت از محل كارش بود كه هدف حمله چند خلافكار قرار گرفت اما متوجه نشد كه چاقوی آنها در گردنش فرو رفته و…

 
پزشكان متخصص روسیه اعلام كردند كه عكس عجیب زن جوانی كه با چاقویی در پشت گردنش روی پاهایش ایستاده واقعی است و او واقعا هدف حمله قرار گرفته است.
جولیا پوپووا 22 ساله در حال بازگشت از محل كارش بود كه هدف حمله چند خلافكار قرار گرفت اما متوجه نشد كه چاقوی آنها در گردنش فرو رفته و تنها چند سانتیمتر با نخاع او فاصله دارد.
او با وجود چاقوی عمیقی كه در گردنش بود 40 دقیقه تا منزلش پیاده روی كرد تا بالاخره همسایه‌های او متوجه این اتفاق نادر شدند.
عكس‌های متنشر شده از این زن كه با دوربینی با كیفیت بسیار پایین گرفته شده خیلی زود در سراسر دنیا منتشر شد اما از آنجایی كه این اتفاق غیر واقعی به نظر می‌رسید سبب هیاهوی بسیار شد كه در نهایت پزشكان روس و متخصصانی كه این زن را در بیمارستان مورد عمل جراحی قرار داده بودند اعلام كردند كه این عكس واقعی است و او اكنون در حال مساعد به سر می‌برد.

دختری که چاقو در استخوان گردنش فرو رفت و متوجه نشد!! + عکس

ظاهرا چاقوی فوق هیچ رگ اصلی را پاره نكرده و در استخوان گردن زن مجروح فرو رفته و تنها ناحیه آسیب دیده او همان استخوان است كه مورد مداوا قرار گرفته است.

 
منبع: jamejamonline.ir

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید