ADS
ADS

شکست تیم ملی والیبال ایران برابر آمریکا !

تیم ملی والیبال کشورمان که در پنج دیدار گذشته خود صاحب چهار پیروزی برابر ژاپن، لهستان، صربستان و آرژانتین و یک شکست برابر کوبا شده بود، بامداد امروز در ششمین دیدار خود برابر آمریکا قرار گرفت و در دیداری یکطرفه برابر این تیم تن به شکست داد.

شکست تیم ملی والیبال ایران برابر آمریکا !

به گزارش آلامتو به نقل از مهر، در ادامه دوازدهمین دوره رقابتهای جام جهانی والیبال که در ژاپن برگزار می شود تیم ملی والیبال کشورمان بامداد امروز یکشنبه در ششمین دیدار خود به مصاف تیم ملی آمریکا رفت و در پایان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب حریف مدعی خود شد. تیم کشورمان که با پیروزی برابر تیم هایی چون صربستان، لهستان و آرژانتین لقب غول کش را گرفته بود در این بازی نشانی از تیم بزرگ و شگفتی ساز نداشت و با نتایج 15 بر 25 – 25 بر 27 و 14 بر 25 نتیجه را به حریف واگذار کردند.

در شروع بازی تیم کشورمان گیم اول را در 6 امتیاز نخست پایاپای پیش برد اما در ادامه سرویس های خوب تیم آمریکا و اشتباه بازیکنان کشورمان باعث شد تیم حریف فاصله اش را با شاگردان ولاسکو زیاد کند و با زدن آبشارهای دقیق در نهایت گیم اول را با نتیجه 25 بر 15 به سود خود خاتمه دهند. در گیم نخست تیم کشورمان پراشتباه ظاهر شد و در دریافت ها نتوانست مقابل سرویس های محکم و سرعتی آمریکا مقاومت کند.

در گیم دوم اما شرایط برای تیم ملی ایران متفاوت شد و این تیم که در دیدارهای گذشته نیز گیم نخست را واگذار کرده بود، هر چند رقابت نزدیکی با حریف داشت اما تا امتیاز 21 از آمریکا عقب بود و با فاصله ای کم رقیب را تعقیب می کرد تا اینکه در این امتیاز دو تیم مساوی شدند. اما بلافاصله دو اشتباه در زدن سرویس و دریافت توپ باعث شد فاصله با آمریکا زیاد شود و مهدی بازارگرد نیز آبشار را به خارج از زمین زد تا آمریکا به امتیاز 24 برسد. تلاش ملی پوشان کشورمان باعث شد به امتیاز 24 برسند اما در ادامه این تیم آمریکا بود که هوشیارانه تر عمل کرد و در نهایت 27 بر 25 گیم دوم را از آن خود کرد.

گیم سوم هم مثل دو گیم دیگر تیم ایران تحت تاثیر بازی خوب و کم نقص “استنلی” کاپیتان تیم ملی آمریکا قرار داشت و سرویس ها و آبشارهای کم نقص این بازیکن امتیازات زیادی را برای تیمش به ارمغان آورد و از همان ابتدا فاصله را با حریف زیاد کرد. آمریکایی ها در گییم سوم نیز با دریافت های پراشتباه بازیکنان ایران مواجه شدند و توانستند از این ضعف ها برای زیادی کردن فاصله استفاده کنند و تا امتیاز 15 بر 7 از تیم کشورمان پیش افتادند و این روند را نیز تا پایان گیم ادامه دادند و در نهایت 25 بر 14 تیم ایران را شکست دادند. در پایان این بازی استنلی کاپیتان 33 ساله آمریکا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید