مجله آلامتو

توليد سيگار بدون ضرر در قم

مجري طرح سيگار الكترومكانيكي اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان قم تصريح كرد: اين سيگار با افزايش ترشحات مجاري تنفسي فوقاني سرفه‌هاي تحريكي را درمان كرده و مسير تنفسي و برونش‌ها را باز مي‌كند و سكسكه را از بين مي‌برد…

مجری طرح سیگار الكترومكانیكی اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم از تولید سیگار الكترومكانیكی بدون مضرات سیگارهای موجود خبر داد.

به گزارش ستاد خبری نخستین نمایشگاه اختراعات و سومین جشنواره دستاوردهای پژوهشی استان قم، علی حكمت اندیش با اشاره به ثبت اختراع سیگار الكترومكانیكی اظهار داشت: این سیگار در اردیبهشت ماه سال جاری به ثبت رسیده است.

وی خاطرنشان كرد: همكارانی از دانشگاه علوم پزشكی و شركت دخانیات در این اختراع مشاركت و همراهی كرده اند.

مجری طرح سیگار الكترومكانیكی اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم با اشاره به محاسن موجود در این سیگار گفت: این سیگار مواد مضر مجود در سیگارها را ندارد و در صورت استفاده ویتامین E به بدن فرد وارد می كند.

حكمت اندیش خاطرنشان كرد: نداشتن بوی ناخوشایند و دارا بودن سیستم تهویه مطبوع با بوی نعنا از دیگر ویژگی های این سیگار بوده كه نرم كننده سینه بوده و ریه را به وسیله دود آزار نمی دهد.

وی با بیان اینكه این سیگار از هارمالین، هارمین، و هارمالول برخوردار است، اذعان داشت: به دلیل وجود این مواد از ارزش دارویی بالایی برخوردار بوده و برای بیماری های سیاتیك و یرقان مفید است.

مجری طرح سیگار الكترومكانیكی اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم تصریح كرد: این سیگار با افزایش ترشحات مجاری تنفسی فوقانی سرفه های تحریكی را درمان كرده و مسیر تنفسی و برونش ها را باز می كند و سكسكه را از بین می برد.

حكمت اندیش خاطرنشان كرد: این سیگار علاوه بر نداشتن دود آلودكننده به ضد عفونی و میكروب كشی هوای محیط می پردازد.

وی تقویت كننده قلب، كاهش دهنده استرس، رفع خستگی های جسمی و شل كننده عضلات سفت و بالا بردن قدرت تمركز را از دیگر مزایای سیگار الكترومكانیكی ذكر كرد.

 

گردآوری: آلامتو

به نقل از: فارس نیوز

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

3 دیدگاه

  1. سیگاری در

    باسلام لطفا بگویید ازکجا باید تهیه کنیم اگر این قدر مفیداست چه اشکالی دارد به بازاربیاد تا ازمرگ میلیونها نفرحلوگیری کنند تانباشد{نوشداروبعدازمرگ سهراب} الان به بازارنمیدن مبادا کسی سیگاری بشه آن هم ازنوع مفیدش ضررکه نداره هیچی سودهم داره پس بدانید کسی بخواهد سیگاری شود می شود چه بهتراز نوع مفیدش باشد پس اگراین مطلب صحت دارد توروخدا بدون معطلی به دست سیگاریها وسیگار دوستها برسونید باتشکر

نظر خود را بیان کنید