تست شخصیت با استفاده از ساندویچ مورد علاقه شما!

جالب و خواندنی؛

ساندویچ sandwiches

آلامتو : شناخت شخصیت برای هر کسی جالب است و برای شخصیت شناسی هم روش های مختلی وجود دارد اما فکرش رو میکردید که از روی ساندویچ هم بشود شخصیت افراد را پیش بینی کرد ؟

نتايج يك مطالعه جالب از سوي روانشناسان در انگليس نشان داد، افرادي كه ساندويچ پنير و خيارشور را به ديگر انواع ساندويچ‌ها ترجيح مي‌دهند به احتمال زياد اشخاصي باهوش و با ضريب هوشي بالا هستند.

تست شخصیت

به گزارش آلامتو به نقل از ايسنا، اين روانشناسان با توجه به نتايج مطالعات اخير ادعا كرده‌اند كه انتخاب نوع ساندويچي كه مورد علاقه شما است مي‌تواند نشان‌دهنده ويژگي‌هاي شخصيتي شما باشد. دكتر اليزابت جونز روانشناس انگليسي و دستياران وي پس از مصاحبه با 2000 شهروند در اين كشور «هشت شخصيت اصلي ساندويچي» را شناسايي كردند.

به نوشته روزنامه تلگراف، جونز و دستيارانش در بررسي‌هاي خود به اين احتمالات قوي دست يافتند؛ افرادي كه از ساندويچ پنير و خيارشور لذت مي‌برند، ضريب هوشي بالاتري دارند در حالي كه افرادي كه ساندويچ حاوي گوجه، كاهو و ژامبون با نان كنجددار را ترجيح مي‌دهند، اغلب اشخاص فرصت طلبي هستند.

همچنين اشخاصي كه به خوردن همبرگر با سالاد در نان سفيد علاقه دارند، انسانهاي آينده‌نگري هستند و افرادي كه عاشق ساندويچ حاوي گوشت ورقه شده گاو هستند اغلب شخصيت شتاب‌زده‌اي دارند.

اين متخصصان همچنين متوجه شدند، افرادي كه ساندويچ تخم مرغ با سس مايونز دوست دارند، واقعا اهل ماندن در خانه هستند.

در ادامه اين مقاله آمده است: انسان‌هاي بلند پرواز معمولا ساندويچ سنتي تن ماهي با ذرت شيرين را ترجيح مي‌دهند در حالي كه افرادي كه روح حساسي دارند، ساندويچ ميگو با نان قهوه‌اي را بيشتر انتخاب مي‌كنند. علاوه بر اينها افراد برون‌گرا بيشتر ترجيح مي‌دهند ساندويچ جوجه بخورند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید