بنزين 100 توماني فردا به كارت ها واريز مي شود

بنزين 100 توماني فردا به كارت ها واريز مي شود

بنزین حمایتی خودروهای شخصی و عمومی با نرخ 100 تومان از ساعت 24 فرداشب (سه شنبه 30 آذر) در کارت هوشمند سوخت واریز می شود.


به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی وزارت نفت؛ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام کرد میزان بنزین حمایتی عرضه شده به برخی از خودروها حدود 80 درصد سهمیه بنزین ماهانه و برای برخی دیگر، به میزان سهمیه بنزین ماهانه آنها در نظرگرفته شده است.

سهمیه بنزین خودروهایی که در کارت سوخت افراد باقی مانده است، به صورت ذخیره و با قیمت هر لیتر هزار ریال نیز قابل استفاده است.

در اطلاعیه شماره 2 ستاد هدفمندی یارانه ها آمده است، هر لیتر بنزین معمولی سهمیه ای چهار هزار ریال و بنزین معمولی غیر سهمیه ای هر لیتر 7 هزار ریال عرضه خواهد شد.

نرم افزارهای فعال در جایگاه های عرضه سوخت به گونه ای طراحی شده اند که ابتدا باید سهمیه بنزین100 تومانی یا بنزین سوپر150 تومانی در کارت هوشمند سوخت به پایان برسد پس از آن ، گزینه ای با عنوان “سهمیه دوم بنزین” شامل بنزین 400 تومانی و بنزین سوپر 500 تومانی در صفحه نمایش داده می شود و پس از پایان بنزین سهمیه ای، در صفحه نمایشگر جایگاه، گزینه “بنزین آزاد” نمایان می شود و فرد می تواند بنزین آزاد لیتری 700 تومان یا بنزین سوپر آزاد با نرخ 800 تومان دریافت کند.

به این ترتیب تنها در صورت پایان یافتن بنزین ذخیره شده در کارت ها، می توان از بنزین 400 تومانی و پس از آن از بنزین آزاد استفاده کنند ، همچنین مردم در صورت نیاز می توانند با استفاده از کارت جایگاه داران نیز نسبت دریافت بنزین آزاد اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید