مجله آلامتو

بازگشت فردوسی پور و برنامه ی ۹۰ به تلوزیون ! | www.Alamto.Com

برنامه‌ی نود با پایان جام ملت‌های آسیا و شروع لیگ برتر از دوشنبه این هفته مجددا در کنداکتور شبکه سه سیما قرار گرفته است.

برنامه «۹۰» شامگاه ۱۳ دی‌ماه بدون اعلام قبلی پخش نشد در حالی که عادل فردوسی‌پور در آخرین برنامه نود اعلام کرده بود در طول تعطیلات لیگ نیز پخش «نود» با تحلیل بازی‌های تیم‌ ملی در جام ملت‌های آسیا ادامه خواهد داشت، اما این برنامه با شروع جام ملت‌های آسیا به صورت ناگهانی از پخش خارج شد.
 
مدیر شبکه سه سیما ـ در پاسخ به پرسشی درباره‌ی پخش نشدن برنامه «۹۰»، به روی آنتن رفتن این برنامه را به برگزاری مسابقات لیگ فوتبال کشورمان منوط دانسته و گفته بود: «برنامه «۹۰» به دلیل تعطیلی لیگ پخش نشد و با آغاز لیگ فوتبال، «۹۰» هم پخش می شود.»
 
«توقف بازی های لیگ فوتبال» در حالی علت تعطیلی برنامه «۹۰» عنوان شده است که پیش از این هر زمان که قرار بود برنامه «۹۰» با اجرا و تهیه‌ی عادل فردوسی پور با تغییراتی در زمان پخش مواجه شود، این مساله از سوی عادل فردوسی پور و همچنین شبکه سه سیما اعلام می شد.
 
حسین آقازمانی، مدیر گروه ورزش شبکه سه نیز علت توقف برنامه «نود» را «عدم نیاز به برنامه نود در طول جام ملت‌های آسیا» عنوان کرده و گفته بود:« ما برای بازی‌های جام ملتها ویژه برنامه فوتبال برتر را مخصوص این بازی ها برنامه ریزی کرده‌ایم که همان شب و بعد از بازی‌های تیم ملی ، بازی‌ها را کارشناسی می‌کنند و دیگر نیازی به برنامه ۹۰ نبود. »

 

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید