مجله آلامتو

آلبوم «دیگه مشكی نمی‌پوشم» رضا صادقی منتشر شد

آلبوم جدید رضا صادقی، تحت عنوان «دیگه مشكی نمی‌پوشم» دیروز ـ 10 خردادماه ـ روانه‌ی بازار موسیقی شد.

صدرالدین حسین‌خانی ـ تهیه كننده‌ی آلبوم ـ به خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌توضیح داد: «دیگه مشكی نمی‌پوشم» دارای 14 قطعه است و حدود 2 سال است كه تولید آن برای اعضای گروه زمان برده و تمام قطعات اگوستیك هستند تمام تلاش گروه نیز این بوده كه آلبوم دارای كم و كاستی نباشد.
وی درباره‌ی فضای آلبوم توضیح داد: سبك كار با سایر آلبوم‌ها تفاوتی ندارد، فقط سعی كردیم این آلبوم عمومیت بیشتری داشته باشد. قطعات «دیگه مشكی نمی‌پوشم» هم با ریتم شاد و هم با ریتم آرام هستند و سوژه‌های متفاوتی را در بر می‌گیرند.
حسین‌خانی گفت: نام این آلبوم هیج ربطی به مشكی پوشیدن و یا نپوشیدن رضا صادقی در اجراهایش ندارد.
«چراغی رو خاموش كنید» با دو تنظیم متفاوت، «یادگاری»، «سرت سلامت»، «خرابم نكن»، «دیگه مشكی‌نمی‌پوشم»، «دلیل بودن»، «شیر خسته»، «دروغ گفت»، «جان دل» كه یك موسیقی فولكلور بندرعباسی است،«زبون آسمون» كه شعر آن در هواپیما سروده شده، «حق با تود بود»، «دلم گرفت» و «خوب و بد» را از قطعات این آلبوم برشمرد.
همچنین یاها كاشانی، انوشیروان تقوی، كوشان حداد، رضا صادقی، معین راهبر، مهران خالص و .. شعر، تنظیم و آهنگسازی این آلبوم را بر عهده داشته‌اند.
حسین خانی از معین راهبر (پیانو)، كوشان حداد و انوشیروان تقوی (كیبورد)، فیروز ویسان لو و مهران خلیلی (گیتار كلاسیك)، مسعود همایون (گیتار الكتریك)، مجتبی آشكاری (گیتارباس)، بابك یوسفی (ساكسفون)، ناصر رحیمی (پركاشن)، كاوه سرودیان (نی) و … به عنوان نوازندگان این آلبوم یاد كرد.
او با بیان اینكه این آلبوم حدود 20 میلیون تومان برای اعضای گروه هزینه برداشته، از مخاطبان خواهش كرد: كپی سی دی را خریداری نكنند تا به خوانندگان پاپ كمك كنند، قدی به سمت جلو بردارند.
منبع: isna.ir

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید